رونمایی از سه اقدام شاخص سپاه انصارالحسین(ع) با حضور سردار سلامی

نقش‌آفرینی مردم همدان در صحنه‌های گوناگون ستودنی است

رونمایی از سه اقدام شاخص سپاه انصارالحسین(ع) با حضور سردار سلامی

سپهرغرب، گروه خبر – سمیرا گمار: سردار مجیدی با اشاره به حضور فرمانده کل سپاه در روز پنجشنبه و حضور در جمع 10 هزارنفری مردم همدان، گفت: از سه اقدام شاخص سپاه انصارالحسین (ع) با حضور سردار سلامی رونمایی خواهد شد که افتتاح یک هزار و 40 پروژه عمرانی در 40 سالگی بسیج یکی از این برنامه‌ها است.

روز گذشته فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) همدان در غرفه گروه خبری سپهرغرب حضور پیداکرده و با ابراز خرسندی از فعالیت رسانه‌های جبهه انقلاب اسلامی در استان همدان به‌ویژه گروه خبری سپهر اقدامات اصحاب رسانه را راهبردی توصیف کرده و در ادامه طی یک گفتگوی کوتاه و صمیمانه به بیان برخی از اقدامات بسیج پرداخت که بخش‌هایی از آن را خواهید خواند:

سردار مظاهر مجیدی در ابتدای سخنان خود با اشاره به 40 سالگی بسیج مستضعفین، بیان کرد: سازمان‌دهی نیروهای مردمی در قالب بسیج توسط امام راحل(ره) توفیقی بود که خداوند در حق مردم ایران کرد تا آحاد مردم آزاده و مومن در این بستر قرارگرفته و با توجه به شرایط کشور و جهان در میدان‌های مختلف ایفای نقش کنند.

وی با تأکید بر مأموریت‌های بسیج، افزود: بخشی از این مأموریت‌ها حرکت جدیدی از بسیج برای مقابله در برابر دشمن خارجی بود که نقشه‌های خود را در قالب جنگ نرم دنبال می‌کرد، ضمن اینکه قرار گرفتن بسیج در کنار مردم و نیروهای مسلح در برابر فتنه‌انگیزی دشمنان نیز غیرقابل‌انکار است.

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) در ادامه با اشاره به حوادث اخیر کشور، اظهار کرد: دشمنان با گرانی بنزین، بستری فراهم کرده بودند تا آشوب ایجاد کنند اما رهبر انقلاب تکلیف همه را روشن کرده و اتفاقاً در این میان مأموریت جدیدی نیز برای بسیج تعریف شد تا در مقابل اشراری که سلاح به دست گرفته بودند بایستند.

سردار مجیدی با ابراز خرسندی از نقش‌آفرینی مردم بصیر و مومن همدان، گفت: خوشبختانه نگاهی به نقش‌آفرینی مردم همدان درصحنه‌های گوناگون نشان داده هر جا نیاز بوده مردم به رسالت و تکلیف خود عمل کرده‌اند؛ مدیریت حوادث اخیر در استان همدان نیز با تکیه‌ بر فرهنگ استفاده از ظرفیت مردمی اتفاق افتاد که دل درگرو نظام اسلامی دارند.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه مردم هرگاه احساس خطر می‌کنند کار اصلی را انجام داده و وارد معرکه می‌شوند، ابراز کرد: امید که در انتخابات آتی نیز با مشارکت حداکثری شاهد بیعت دوباره مردم فهیم و انقلابی با نظام اسلامی باشیم و شر دشمنان را به خودشان بازگردانیم.

عرصه اقتصادی نیازمند تفکر خودباوری

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) تأکید کرد: در طول این 40 سال هرگاه به ظرفیت خود تکیه کرده‌ایم و هرکجا دشمن فشار بیشتری وارد کرده موفق‌تر بوده‌ایم که نمونه بارز و کامل آن در صنایع موشکی و دفاعی ما قابل‌مشاهده است، اگر این مدیریت و تفکر در عرصه اقتصادی نیز به کار گرفته شود بی‌شک توفیقات بیشتری داشته و نقشه دشمن را نقش بر آب خواهیم کرد.

نمایشگاه دستاوردهای بسیج گوشه‌ای از افتخارات بسیجیان

سردار مجیدی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نمایشگاه دستاوردهای بسیج، اذعان کرد: بدون تردید نمی‌توان مجاهدت بسیجیان در عرصه‌های مختلف را به قلم و تصویر آورد، اما این نمایشگاه تمرکز بر گوشه‌ای از افتخارات بسیج است که در معرض دید عموم مردم قرارگرفته است.

وی با اشاره به حضور فرمانده کل سپاه در همدان در روز پنجشنبه در جمع 10 هزارنفری مردم همدان، خاطرنشان کرد: از سه اقدام شاخص سپاه انصارالحسین (ع) با حضور سردار سلامی رونمایی خواهد شد که افتتاح یک هزار و 40 پروژه عمرانی در 40 سالگی بسیج یکی از این برنامه‌ها است.

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) در پایان افزود: اهدای 200 سری جهیزیه به زوج‌های نیازمند تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی و افتتاح اردوگاه صیانت که در جهت کمک به معتادان راه‌اندازی شده نیز از دیگر برنامه‌های ما خواهد بود.