10 دیماه ؛ آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره «ابوذر» در همدان

ئیس سازمان بسیج رسانه استان همدان گفت: 10 دیماه آخرین مهلت ارسال به نهمین جشنواره رسانه‌ای «ابوذر» در استان همدان است.

ناصر قوامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگارنان در همدان با اشاره به برگزاری نهمین جشنواره رسانه‌ای «ابوذر» در استان اظهار کرد: علاقه‌مندان می‌توانند آثار تولیدی خود را از بازه زمانی دی ماه 1401 تا 10 دیماه 1402 در پایگاه جشنواره به آدرس www.abozarhmd.irبارگزاری نمایند.
وی با اشاره به اینکه نهمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در قالب‌های گزارش، مصاحبه، یادداشت، سرمقاله، تیتر، اینفوگرافی، موشن‌گرافی، عکس، کلیپ گزارش ویدئویی، مستند و پادکست برگزار می‌شود.
گفت: محور‌های نهمین دوره از این جشنواره نیز «مهار تورم – رشد تولید»، «جهاد تبیین»، «پیوند رسانه و صنعت»، «مقابله با آسیب‌های اجتماعی»، «دستاورد‌های انقلاب اسلامی»، «بسیج و حوزه‌های عمل»، «امید و نشاط آفرینی»، «خانواده، جامعه و فرزندآوری»، «سبک زندگی ایرانی و اسلامی (عفاف و حجاب)» و «رسانه و گروه‌های جهادی» است.رئیس بسیج رسانه استان همدان خاطرنشان کرد: جشنواره رسانه‌ای «ابوذر» هر سال به منظور خلق آثار فاخر، چاپ و انتشار محتوای رسانه‌ای ارزشی انقلابی در فضایی کاملا آزاد و منطقی و با هدف جریان‌سازی رسانه‌ای توسط سازمان بسیج رسانه استان برگزار می‌شود.
وی یادآور شد: تمام خبرنگاران شاغل یا آزاد که در رسانه‌های سراسری یا غیر سراسری نمایندگی نشریات سراسری یا خبرگزاری‌ها و همچنین پایگاه‌های خبری استان فعالیت دارند می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.
قوامی شرط شرکت رسانه‌ها اعم از مکتوب و الکترونیکی را در این جشنواره داشتن مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ثبت شده در سامانه رسانه جامع دانست و تاکید کرد: آثار ارسالی باید به صورت pdf به همراه لینک در سایت جشنواره بارگذاری شود.